Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmakta olup, günlük 260 ton kapasite ile modern ve teknolojik tesisimizde hijyen kurallarına uygun olarak üretimine büyüyerek devam etmektedir. Dünyanın en ileri teknolojisi kullanılarak, üretilen ürünlerin ambalajlanması kendi tesisimizde el değmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Bir Aile şirketi olan CAN UN, vizyonu ve üstlendiği misyonla değerlerini en üst düzeye çıkarma gayreti ve bilinci içindedir. Markalarımız CAN UN, ZEHRA, NAIM, SHEVVAL, SÜREYYA, HACI AHMET UN ile tüketicilere sağlıklı bir ürün sunabilmek için kaliteli ve sınırsız bir hizmet anlayışıyla gerekli özen gösterilmektedir. İnsan Kaynakları ve teknolojiye önem veren firmamız sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 , Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001:2015, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000:2018, Helal Sertifikası ve TSE Kalite Belgeleriyle iç ve dış pazarda oluşturduğu geniş bayii ağıyla ulaştığı tüketicilerinden hak ettiği ilgiyi görmektedir.

Başta Irak olmak üzere Suriye, Yemen, Suudi Arabistan, Sudan, Libya, Ürdün, Kuveyt, Dubai gibi Orta Doğu ülkelerine, Avrupa ülkeleri ve Kuzey Afrika'ya ihracat yapmaktayız. Sürekli olarak artan ihracat rakamlarımız ilerlediğimiz hedeflerin bizim doğru yolda olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Ülke kalkınmasına her zaman katkı sağlamanın gayreti içerisinde olan şirketimiz iç pazar ve ihracat hedeflerini bu paralelde sürdürmektedir.

Can Un Üretim Alanı

Üretim Tesisimiz

Belgelerimiz

Markalarımız